Słowa mają moc. Potrafią zmieniać życie. Przynoszą radość, szczęście, ból. Wzruszają. Sprawiają, że czujemy się mądrzejsi i lepsi. Zarówno te wypowiedziane i napisane.

Słowa to przekaz, słowa niosą treść. Wypowiedziane to dźwięki, mowa. Pisane to tekst. Proza i poezja. Dzięki tym środkom wyrazu można opisać dosłownie wszystko.Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość. Pokazują świat rzeczywisty oraz ten, który istnieje tylko w naszej wyobraźni. Pozwalają na kreowanie nowej rzeczywistości, bądź ubarwienie obecnej. Dzięki nim posiadamy możliwość opisania tego, co widzimy i czujemy. 

Treści przekazywane dzięki słowom są nieśmiertelne. Raz uwolnione w strofach, rozbiegają się po umysłach i żyją wśród nas. Wypływają jak okręty na nieznane morza rozsiewając idee, oświecają, zarażają.

Poezja i proza to narzędzia, które wzbudzają w nas emocje, uczucia. Są jak dłuta rzeźbiarza, które rzeźbią nasz swiatopogląd i charakter. Słowa to także komunikacja, kontakt, informacja.W słowach tkwi wielka siła. 

Ta strona jest stworzona dla ludzi poszukujących i wrażliwych. Dla tych, którzy potafią dostrzec piękno otaczającego nas świata i problemy, które dotykają ten świat. 

Ta strona jest stworzona dla mnie, ponieważ uwielbiam dzielić się swoimi utworami i tym, co mnie inspiruje. Jestem ciekawy ludzi i świata. Mam nadzieję dzięki blogowi utrzymywać kontakt z osobami, które myślą w podobny sposób i posiadają podobną wrażliwość. 

Tę stronę utworzyłem przede wszystkim dla siebie, by wreszcie spełniać się jako twórca, 
autor i "zwykły człowiek". 
Po prostu robić to co czuję, że powinienem robić.
Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!