Blog

Nie ukrywaj marzeń

2018-07-28 12:44:06, komentarzy: 0

Nie ukrywaj marzeń. Wyjdź z nimi na światło dzienne. Niech świat się o nich dowie by przygotowywać wszystko do ich spełniania. Oswajaj, przyzwyczajaj, otoczenie, ludzi z którymi na co dzień żyjesz do swoich planów i marzeń. Na początku będą patrzeć na ciebie jak na kogoś bujającego w obłokach, szaleńca, marzyciela. Lecz później, po pewnym czasie zżyją się z takim właśnie twoim wizerunkiem, twoją osobowością i będą postrzegać ciebie takim jakim ty siebie widzisz. Jeśli będziesz dążyć do tego by być myzykiem, czy pisarzem, będziesz działał ku temu i będziesz rozsyłał o tym informacje światu, wszyscy będą widzieć w tobie muzyka czy pisarza. Wtedy już całe twoje otoczenie, w jakiś sposób będzie działało razem z tobą, na rzecz spełnienia twoich marzeń. Tak działają siły odpowiedzialne za kształtowanie rzeczywistości. Tak można te siły wykorzystywać, by rzeczywistość kwantowa powoli zaczęła układać swoje maleńkie klocki w twoją rzeczywistość. Twoją, to znaczy taką jakiej pragniesz o jakiej marzysz. Wszystko zaczyna się od myśli. Wszystko zaczyna się od świata stworzonego w twojej wyobraźni a siłą która ten świat wyobraźni pcha ku namacalnej rzeczywistości jest serce-pasja.
Oczywiście mówiąc namacalnej, mam na myśli tą część rzeczywistości, którą odczuwamy zmysłami, w której żyjemy i funkcjonujemy na co dzień, bo osobiście uważam, że oprócz niej istnieje też, wiele innych rzeczywistości - innych wymiarów tego samego wszechświata, których nie potrafimy dostrzec , które są ukryte dla naszego materialnego postrzegania. One oczywiście też mają wpływ na nasze istnienie, niejako przenikają nasz świat, lecz my tego nie jesteśmy w stanie uchwycić. Wszechświat składa się z różnych płaszczyzn i nasza materialna płaszczyzna jest tylko jedną z nich. Ale to temat do rozwinięcia na inną okazję. A więc jest w tobie siła która może wiele. Siła która jeśli tylko dać jej ujście, pozwolić jej działać, potrafi przenosić góry. Jeśli ją tylko odpowiednio ukierunkować, nie pozwolić jej się rozproszyć i nie próbować jej z różnych powodów tłamsić , może dla twoich marzeń zrobić bardzo dużo. Jeśli naprawdę chcesz zmienić swoje życie, chcesz coś zdobyć, chcesz spełnić to o czym marzysz, uwolnij tą siłę. Aby otworzyć drzwi i wyjść w nieznany świat, musisz zawalczyć ze strachem i obawami. Każdy się boi, ale nie każdy się chowa. Bądź odważny i przede wszystkim zdaj sobie sprawę z tego, że na spełnienie marzeń masz określony czas. Jest to ni mniej ni więcej tylko czas twojego życia. Szkoda byłoby przeżyć je i przynajmniej nie spróbować sięgnąć po coś co się kocha. Cóż by to było za marnotrastwo czasu.
Wolisz siedzieć przygaszony w kącie życia i poddawać się cichej rozpaczy nie próbując nawet zrobić jednego kroku, czy może masz na tyle odwagi żeby wejść na drogę twojego przeznaczenia i mimo wszystko ruszyć? Wiedz, że już sama ta droga da ci satysfakcję i szczęście. Znajdziesz na niej niespodzianki, przygody, interesujących ludzi. Znadziesz na niej prawdziwe życie, odnajdziesz radość istnienia.
Przecież po to tu jesteś. Porozmawiaj sam ze sobą, zadaj sobie to najważniejsze pytanie, szczerze, nic nie ukrywając, bez masek. Jeśli ulegasz strachowi , zawsze znajdziesz wymówki. Jeśli naprawdę nie chcesz, zawsze znajdziesz powody by tkwić w niemocy i cierpieniu. Można się bać a jednak próbować zwyciężyć. Próbować czyli iść i tylko tyle. Człowiek który żyje w zgodzie ze sobą, idzie w kierunku który wskazuje mu serce, mimo przeciwności losu, czuje się szczęśliwy. Taki człowiek emanuje pozytywną aurą i zasila, wzmacnia dobrą energię świata swoją energią. Dlatego tak ważne jest podążanie za marzeniami. One uszczęśliwiają a im więcej szczęśliwszych ludzi tym przyjemniejszy i szczęśliwszy świat.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Strony internetowe dla firm - szybko i za darmo!